Pastaruoju metu, rodos, nieko kito ir nedarau, kaip tik žiūriu filmus. Kai nežiūriu, retkarčiais paskaitau, pamiegu, vėl pažiūriu, tik jau futbolą, pagalvoju ir dar rečiau - pasišneku su kuo nors kitu, nei savimi. Tas pastarasis metas trunka jau netgi tris dienas ir dievaži, nenoriu lįsti iš namų ateinančią savaitę. Tikriausiai pernelyg pavargau būti tokia nepakartojamai nuostabi, nepakartojama ir charizmatiška, kaip kad esu visada, tad nusprendžiau leisti atsikvėpti nuo savo išskirtinumo viso pasaulio žmonėms. Na, aišku, dar ir sau.

Tokiais tempais per vasarą peržiūrėsiu daugiau filmų nei per visą savo gyvenimą, tad, jei eičiau į trečią klasę, galėčiau parašyti nuostabų rašinėlį apie savo atostogas - aš juk buvau Paryžiuj! Tiesa, žiūrėdama filmus. Dar svečiavausi Niujorke, Londone, Los Andžele, Osle, Barselonoje, Sidnėjuje, Maskvoje, Johanesburge, kitam pasauly, na, o išalkus nueidavau į virtuvę.

Šeštadienį buvau gete, kur mane pašovė pokštais - Don’t Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood, mokiausi Monrealio klasėje - Monsieur Lazhar ir graudinausi dėl Seven Pounds. Sekmadienį apsiribojau pasivaikščiojimu po Paryžių - Midnight in Paris, na, o šiandien vėl į jį koją įkėliau kartu su Julie & Julia.

Nežinau, kokia Julia Child buvo iš tiesų (beje, ar kažkas kažkada užsiminė, kad Meryl Streep yra DIEVIŠKA?), bet dievaži, ačiū jai, kad įkvėpė Julie Powell. Mat pagal pastarosios knygą sukurtas filmas ir sužadino manyje norą vėl ką nors brūkštelėti čia. Nors net nežinau ką.

Beje, jei šias eilutes skaito koks leidėjas - ak, aš visiškai nesupykčiau, jei pagal manajį blog’ą sugalvotumėte išleisti knygą, kurią, aišku, aš parašyčiau tiesiog tobulą (tobulų žmonių rankose gimsta tik tobuli gaminiai), o vėliau - sukurti nuostabų filmą, kuriame, pageidaučiau, vaidintų Meryl Streep. Galėtų būti mano mama, nes mano vaidmenį atliktų Emma Stone.

Kartais net pamirštu, kad gyvenimas toks gražus, bet juk jis kitoks būti ir negali, kai tave ateity vaidins Emma Stone. Na, o kol to nėra, lieka tik grožėtis Emmos Stone vaidyba filmuose, kuriuos nelegaliai pumpuoju kasdieną, yarr. Štai eilėje jau laukia Paris, I love you ir dar keli. Beje, pradedu vis giliau, dar nuo Amelijos iš Monmarto, justi tuksenančią vis didesnę meilę Paryžiui. Į savo išmanųjį telefoną net parsisiunčiau programėlę su 100 naudingiausių prancūziškų žodžių ir frazių ir ak, kaip nuostabu girdėti, kai telefonas (atsiprašau, išmanusis telefonas) su tavimi pasisveikina bonsoir! Je t’aime, telefone, je t’aime, Paryžiau.

Patiko (0)

Rodyk draugams