Bliamba, ačiū Dievui, internetą ėjo pagauti.

Kaip laikotės jūs? Yra… YRA išlikusiųjų? (šūdas, negalvojau, kad kada nors rimtai teks rašyti tokius žodžius, rašau ir drebu, šūdas)

Dar nelendam į lauką, šią naktį, manau, išvis nemiegojom - užsiklojau antklode galva ir bandžiau negirdėti tų braižymųsi, bet ir pro užkaltus langus viskas girdėjosi kuo puikiausiai. Mačiau tėtį, įsitvėrusį šautuvą - jis niekados nešaudo, kaip ir mano brolis, bet abu neramiai budėjo, pasiruošę išpyškinti smegenis bet kokiam padarui, bandančiam įlįsti pro durų tarpelį.

Rūsy šalta biškį, gal dėl to ir drebu - ne vien iš baimės, bet ir iš šalčio. Nežinau, kiek laiko visai tai tęsis - gerai, kad likusios malkos, netilpusios vidun, sukrautos prie pat rūsio durų, bet jeigu pradinis antpuolis tęsis ilgai? Negalėsim išeiti į lauką pasiimti dar.

Kaip jums? Ar yra gyvų? Prašau atsiliepkit. Ypač laukiami kas nors iš pajūrio. Turim konservų, košių, termosų, šiltų rūbų - ruošėmės iš anksto. Prašau atsiliepkit. Galim priimti, prašau atsiliepkit, prašau.

Toks suknistas jausmas, jog esame išlikę vieninteliai visam rajone, ne, visam suknistam mieste. Tetis sako, kad po kelių savaičių galbūt galėsim nuvykti ištuštinti parduotuvės, bet bliamba, iki jos 2 kilai, žiauriai bijau, o jei nespėsim, o jei….

Mama sako negalvot apie tokius dalykus, sako, gerai kad išlikom visi kartu ir visi kaip tik penktadieniui grįžom namo, bet aš pati matau jos akyse nerimą.

Iš tetos Kaune nesulaukėm jokių žinių. 9 aukštas, daugiabutis, jie juk galėjo pasiekti.

Bleee atrodo, kad ir kaip ruošemės, bet tokiam šūdui pasiruošti vis tiek nesugebėjau, nesitikėjau

eik tu šikt interneto trukdis, vos neišsijungė kompas, su elektra kažkas blogai, negalėjau pabaigti sakinio, reik rašyti greičiau.

Kartoju, visi išlikę atsiliepkit, laukiami Klaipėdoje, yra laisvos vietos, priimsim, susispausim.

Bet kas Kaune iš Eigulių prašom pranešti kokia jūsų situacija, ble nepamenu tetos namo, prašau praneškit.

Norėčiau apsivemti iš baimės, bet jei apsivemsiu, neturėsim kaip išvalyti, tikrai niekas neis į lauką, blemba, dar tik viena naktis, o atrodo išprotėsiu, šiandien girdėjom šauksmus kairėj pusėj, pas kaimynus, nežinom, kaip laikos Julius, šūdas.

Aš nesikeikiu šiaip prie tėvų ir šiaip į jokį blogą, bet dabar negaliu susivaldyti, taip noris išplūsti visą situaciją ir

VĖL INTERNETAS MIRŠTA EIK TU NAX

NESPĖSIU PARAŠYTI, TAI KAIP VIENINTELĖ SUSISIEKIMO PRIEMONĖ, KAS TADA????

ble taip bijau.

Kartoju, prašau visus išgyvenusius atsiliepti, prašau, parašykit ką darot, parašykit, kokia jūsų situacija. Klaipėda, Klaipėda, liko gyvų, kur jūs?

Kur jūs? Prašau atsiliepti visus išgyvenusius

Patiko (0)

Rodyk draugams