Kadangi čia colombo, užvedęs tą puikią pažadų vykdymo akciją, kurioje dar ir ataskaitas reikia daryti, vis reguliariai primena, kaip reikia tuos pažadus vykdyti, tai galvoju, na, kuo gi aš blogesnė? Aš irgi savo ataskaitą padarysiu, nors taip ir nesugalvojau tų 13 pažadų.

1. Bendraujant su žmogumi, dažniau kreiptis į jį vardu. Išvis visad pamirštu. O į kitus žmones net negaliu kreiptis vardais, nes, pavyzdžiui, susiduriu su tokiais asmenimis, nu ir netgi kasdieną, kurių vardai yra tokie patys, kaip ir mano. Tai kaip aš galiu sakyti ei, Derva, duok davai man saldainį? Aš negaliu, nes AŠ ESU DERVA, o ne jos. Todėl ir atsiranda ei, Kalenkovanskaityte, duok davai man saldainį. O tai visokioms Kalenkovanskaitaitėms šiaip nelabai patinka, bet ką aš galiu padaryti, man juk irgi nepatinka, kad jos pavogė mano vardą ir kad išvis, kiek apskritai daug žmonių yra pavogę mano vardą.

Tai ta proga, galiu išsikelti dar vieną pažadą - kai kalbėsiu su Kalenkovarskaitaitėmis, kreipsiuosi į juos vardais, o ne pavardėmis. Nes žmonėms tai nepatinka. Nors man tai jokio skirtumo, aš kažkaip įpratus būti šaukiama pavarde.

2. Dažniau šypsotis. Šiaip visai neblogai, šypsausi, kaip ir anksčiau - labai mėgstu eiti gatve ir ieškoti akių kontakto, o kai jau užmezgu, tai nusišypsoti, tik kad ne visada sekasi užmegzti tą akių kontaktą arba tiesiog kartais einu nieko nematydama.

3. Knygų iššūkis. Perskaičiau kol kas vieną knygą ir ją užregistravau, bet buvau neapsakomai papiktinta, kad kažkas susigalvojo, jog mano atsiliepimas nebuvo mat kažkoks geras, ir aš negavau kavos arba knygos. Ai, nu ir gerai, nu ir vokit mano vardą, nu ir neduokit kavos, užtat kai aš užvaldysiu pasaulį, tai liepsiu jums skaityti tik mano parašytas knygas ir rašyti atsiliepimus apie jas, o jeigu atsiliepimas bus nepakankamai ilgas, tai tada aš supyksiu ir nebedraugausiu.

4. Išmokti bent 30 eilėraščių mintinai. Išmokau tris, tai čia neblogai, ką? Ir dar galvoju, gal išmoksiu vieną ilgą citatą, kuri man bais patinka, tai čia tarkim užsiskaitys kaip eilėraštis. Nes juk ilga. Ai, ir dar užsirašiau vieną citatą, kurią buvo ganėtinai lengva išmokti:

-Ar jūs tikintis?
-Tik naktį.

5-6. Sėdėti terminale ir bendrauti su užsieniečiais. Dar nėra vasaros.

7. Peržiūrėti visus “Star Wars”, “LOTR” ir IMDb top 10. Šiaip pastaruoju metu pažiūrėjau daug labai gerų klasikinių filmų, tai labai savimi didžiuojuosi, ir dar net susigalvojau sau naują gyvenimo tikslą - galutinai perprasti Kubricko “2001: Kosminė odisėją”.

8. Išsiųsti bent du atvirlaiškius per mėnesį posctrossinge. Sausį išsiunčiau, vasarį ne. Kovą teks išsiųst 4, atpirkti nuodėmę.

9. Kada nors iškepti pyragą ir duoti policijai. Nope. Bet juk, žinot, kada nors.

10. Gražūs skruostikauliai. Ne, jie negražūs. :(((((((((

O šiaip tai ačiū, kad paklausėt, gyventi sekasi neblogai, nepaisant to, kad yra žmonių, kurie laiko mane idiote ir šiaip, kad yra žmonių, kurie pyksta ant manęs, kad nesikreipiu į juos vardu. Bet užtat galiu pasakyti, kad va ką tik, kol rašiau įrašą, susilaukiau labai faino smso: “As pagalvojau, kad tu ko gero vienintelis manes neuzknisantis zmogus”, tada aš atrašiau “Blet, šūdas :( “, tada man atrašė “Zinau, as taip pat sureagavau”, ir tada aš sukapojau tą žmogų kirviu.

O šiaip dar kartą ačiū, kad paklausėt, bet taip, jaučiuosi šiek tiek pavargus, ir taip, vėl susirgau prieš porą dienų, tačiau neturiu teisės sirgti, tai dabar man sloga, ir aš tikrai šiuo metu neturėčiau rašyti įrašo, o eiti ten dirbti kažkokias nesąmones, nes tokia jau mano problema - visas nesąmones aš darau viena, nes žinau, kad viena kažką padarysiu geriau. Ir šiaip, tiesiog patogiau dirbti vienai, o ne su kažkokia grupe, su kuria tik prikolini per facebooką. Bet gal apie tai kokį nors kitą kartą.

Patiko (0)

Rodyk draugams