Šiaip niekados gyvenime nesusidarinėjau naujametinių pažadų sąrašo, o kadangi sakoma, jog visada turi daryti tai, ko nesi bandęs daryti, tai galvoju, gal ir padarysiu tai - pasirašysiu savo naujametinių pažadų sąrašą. Kadangi niekaip nesugalvojau 13 punktų ir negalėjau prisijungti prie colombo užvestos blog’o manijos, tai tebūnie mano sąrašas kiek trumpesnis ir tebūnie jis tik mano.

1. Bendraujant su žmogumi, dažniau kreiptis į jį vardu. Ne per dažnai, kad neužknisčiau, nuolatos kartodama: “Toma, gal galėtum paduoti man cukraus? Tai papasakok, kaip sekasi tau, Toma. Žinai, Toma, seniai nesimatėme. Ką nuveikei, Toma? Kaip tavo, Toma, draugai?” Tiesiog juk yra sakoma, kad kiekvienam žmogui labai malonus jo paties vardas, tai pasistengsiu pamaloninti šio pasaulio individus ir būti puiki pašnekovė. (chi chi chi, aš puiki pašnekovė)

2. Dažniau šypsotis - ir pažįstamiems, ir praeiviams gatvėje. Čia irgi galima priskirti prie siekio atrodyti maloniu žmogumi.

3. Knygų iššūkis.

4. Išmokti bent 30 eilėraščių mintinai. Kada nors, kai būsi sena raukšlėta hipė, mano anūkai mels savo mamos, kad tik nevažiuotų pas babūnę, nes ji į visus klausimus atsakinėja eilėmis. Oo, per savo gyvenimą būsiu išmokusi tiek eilėraščių, jog galėsiu net nebekalbėti - tiesiog išdeklamuosiu jausmus.

5. Kada nors vasarą, kai turėsiu daug laisvo laiko ir kai į Klaipėdą bus atplaukęs koks kruizinis laivas su čiauškančiais ispanais ar maloniais vokiečių pensininkais, reiks sėdėti terminale, valgyti koldūnus ir praeinantiems užsieniečiams su plačia šypsena įteikti kokį keksiuką, menkniekį ar dar kokią nesąmonę ir palinkėti geros kelionės - kad prisimintų vizitą Lietuvoje.

6. Šiaip kada nors vasarą pasėdėti terminale.

7. Peržiūrėti visus “Star Wars”, “LOTR” ir IMDb top 10.

8. Išsiųsti bent du atvirlaiškius per mėnesį posctrossinge. Nes dabar esu baisiai apsileidusi.

9. Kada nors iškepti pyragą ir nunešti į policiją/gaisrinę/dar-bet-kokią-įstaigą-besirūpinančią-mumis bei padėkoti jiems už jų darbą. Šiaip sau, taip ne į temą.

10. Ir dar aš noriu gražių skruostikaulių.

Daugiau konkrečių tikslų nesugalvoju. Galėčiau prirašyti visokių egzistencinių prasmių: būti laiminga, būti savimi, retkarčiais išmokti suvaldyti savo sarkazmą, neatrodyti pikta ir ciniška (tiesa, išvis ne į temą, bet čia prieš porą savaičių pirmą kartą net ne iš vieno žmogaus išgirdau, kad aš atrodau menininkė. hmm.), rašyti, rašyti į blog’ą (man visai patinka rašyti į blog’ą, jis retkarčiais gali patapti lyg kokiu lauko tualetu - galiu čia rašyti visokias nesąmones ir šūdus, nes kitur rašyti nesąmonių ir šūdų kaip ir nelabai galiu) ir dar galėčiau prisižadėti daug daug daug ko, bet susivaldysiu. Labai tai jau nekonkretu ir po mėnesio viską užmiršiu. O šitus 10 punktų, na, dar yra vilties kad įgyvendinsiu, ir jei nepamiršiu, gal kitais metais parašysiu, kaip sekėsi kankintinis.

O šiaip… ant tokio va lapelio, ant kurio čia va reikėjo parašyti savo pasižadėjimas, parašiau: “Noriu įgauti daugiau pasitikėjimo savimi”.

-Tipo dar yra kur plėstis?- numeta komentarą mano amigo.

Oi, yra, oi, dar yra.

Tai ką gi, mielieji, sveikinu jus su Naujaisiais metais ir linkiu, kad net nesudarę pažadų sąrašo, patirtumėte ką nors, kas bus kur kas vertingiau, įsimintiniau ir geriau už bet kokį tikslą, kokį tik galima sugalvoti.

Patiko (0)

Rodyk draugams